Hendrikus IJkelenstam - tekening dorp (Urk) - Verkocht

Hendrikus IJkelenstam - tekening dorp (Urk) kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Hendrikus IJkelenstam - tekening dorp (Urk) kopen? Bied vanaf 25!Hendrikus IJkelenstam - tekening dorp (Urk) kopen? Bied vanaf 25!Hendrikus IJkelenstam - tekening dorp (Urk) kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Hendrikus IJkelenstam (1897-1993)
TypeTekening / Aquarel

Kleurentekening van Hendricus IJkelenstam: Dorp (waarschijnlijk Urk). Afmetingen voorstelling: h24,5 x b15,5 cm De tekening is rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood.  De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echt kan, op aanvraag, worden meegestuurd. . ZZTEK

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:23-01-2018 om 11:24
Eindtijd:29-01-2018 om 20:24
Munchausen
24 jan. / 18:31
€ 25