Hendrikus J. Eshuys - Naakt. Portret staande vrouw.

Hendrikus J. Eshuys - Naakt. Portret staande vrouw. kopen? Bied vanaf 35!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 35,00

Hendrikus J. Eshuys - Naakt. Portret staande vrouw. kopen? Bied vanaf 35!Hendrikus J. Eshuys - Naakt. Portret staande vrouw. kopen? Bied vanaf 35!Hendrikus J. Eshuys - Naakt. Portret staande vrouw. kopen? Bied vanaf 35!Hendrikus J. Eshuys - Naakt. Portret staande vrouw. kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Akke
FA. (22)

362 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Hendrikus J. Eshuys (1888-1967)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie vlotte tekening.Goede kunstenaar.Gesigneerd.Herkomst veiling Rotterdam.Zie foto's.

Zie foto's

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:30-07-2019 om 10:42
Eindtijd:23-08-2019 om 15:13

carolinelammers
23 aug. / 15:11
€ 35