Ets uit 1928 gesigneerd met potlood en in zeer goede staat. Monogram, datering en titel links-onder in de plaat.Los in passepartout met de afmeting 50 x 37 cm.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roermond, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25