Hendrikus Roodenburg - Hendrik Roodenburg, Aan de rivier, Tekening 1915 - Verkocht

Hendrikus Roodenburg - Hendrik Roodenburg, Aan de rivier, Tekening 1915 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 23,00

Hendrikus Roodenburg - Hendrik Roodenburg, Aan de rivier, Tekening 1915 kopen? Bied vanaf 1!Hendrikus Roodenburg - Hendrik Roodenburg, Aan de rivier, Tekening 1915 kopen? Bied vanaf 1!Hendrikus Roodenburg - Hendrik Roodenburg, Aan de rivier, Tekening 1915 kopen? Bied vanaf 1!Hendrikus Roodenburg - Hendrik Roodenburg, Aan de rivier, Tekening 1915 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3195 verkochte items
Alle items van deze verkoper (89)
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
TypeTekening / Aquarel

LAATSTE MOGELIJKHEID!!

Tekening door Hendrik Roodenburg

Voorstelling van uiterwaarden aan de rivier

Krachtig, snel opgezet en plein air, vroege datering 1915

Losbladig, getipt op onderblad, beeldmaat 40x55, onderbladmaat 49x66

Gemonogrammeerd en gedateerd l.o. 'H.E.R.'15',  in potlood gesigneerd'Roodenburg'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 23,00
Starttijd:18-07-2018 om 15:06
Eindtijd:31-07-2018 om 21:55
Biedingen (12)
Dubbelmonde
31 jul. / 09:54
€ 23
Adriaen
31 jul. / 09:54
€ 22
Adriaen
30 jul. / 17:30
€ 10
devaanhoek
30 jul. / 17:30
€ 9
Adriaen
30 jul. / 17:30
€ 8
devaanhoek
30 jul. / 17:30
€ 7
Adriaen
30 jul. / 17:30
€ 6
devaanhoek
30 jul. / 17:30
€ 5
Adriaen
30 jul. / 16:55
€ 4
devaanhoek
30 jul. / 13:59
€ 3
lenvangelder
30 jul. / 12:09
€ 2
devaanhoek
30 jul. / 06:29
€ 1