Hendrikus Roodenburg - Rotterdam - Verkocht

Hendrikus Roodenburg - Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Hendrikus Roodenburg - Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus Roodenburg - Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus Roodenburg - Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus Roodenburg - Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus Roodenburg - Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus Roodenburg - Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KoenKool

Lid sinds 2017
33 verkochte items
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
Jaartal1940
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage110
Ets van  Rotterdam gemaakt door Hendrik Elias Roodenburg in 1940.
Handgesigneerd en gemomongrammeerd in de plaat.

Conditie:
Goed, Papier is wat beschadigd in de marge en op verso. Op sommige plekken is het papier hierdoor dun. Voldoende marge, licht glooiend papier.

Papier beschadigd

Hendrikus Roodenburg (1895-1987)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  KoenKool

Lid sinds 2017
33 verkochte items
21 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:21-03-2019 om 21:46
Eindtijd:04-04-2019 om 22:05
Deallerbeste010
04 apr. / 10:06
€ 50