Henk Broer - Gezelschap

Henk Broer - Gezelschap kopen? Bied vanaf 10!
Henk Broer - Gezelschap kopen? Bied vanaf 10!Henk Broer - Gezelschap kopen? Bied vanaf 10!Henk Broer - Gezelschap kopen? Bied vanaf 10!Henk Broer - Gezelschap kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  ALPrints
FA. (1)

36 verkochte items
  • Henk Broer (1904-1986)
TechniekLitho
StijlRealistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen33 cm x 42 cm (h x b)
Passe-partout34 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15
Zwart-wit litho op stevig papier van een gezelschap dames aan een (terras)tafel.
Met potlood genummerd: '6/15' en gesigneerd 'Broer' onderaan.
Goede staat, sporen van voormalige inlijsting op recto buiten beeld, verzamelaarsstempel JH op verso.

In eenvoudig scharnierend passe-partout

Henk Broer (1904-1986)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  ALPrints
FA. (1)

36 verkochte items
45.5 cm
34 cm
42 cm
33 cm

Starttijd:01-04-2020 om 08:46
Eindtijd:08-04-2020 om 21:05
Openingsbod€ 10
ObjectlocatieBreda, Nederland
VerzendingWereldwijd