Type | Tekening / Aquarel |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 18 x 24 cm (h x b) |
Passe-partout | 30 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Inkttekening van Henk Broer (1904-1986) Het werk staat afgebeeld in De muze zwerft door Nederland 1956 pag. 56, gesigneerd.
Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Starttijd | 7-11-2023 om 8:34 |
Eindtijd | 19-11-2023 om 11:52 |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |