Henk Broer - havengezicht

Henk Broer - havengezicht kopen? Bied vanaf 65!
Henk Broer - havengezicht kopen? Bied vanaf 65!Henk Broer - havengezicht kopen? Bied vanaf 65!
  • Henk Broer (1904-1986)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
Passe-partout30 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Inkttekening van Henk Broer (1904-1986) Het werk staat afgebeeld in De muze zwerft door Nederland 1956 pag. 56, gesigneerd.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Henk Broer (1904-1986)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2188 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1030)
42 cm
30 cm
24 cm
18 cm
Starttijd:19-04-2022 om 15:47
Eindtijd:03-05-2022 om 22:36
Openingsbod € 65
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland