Henk Broer - Pentekening, Zelfportret kunstenaar R. Dool - Ingelijst - Verkocht

Henk Broer - Pentekening, Zelfportret kunstenaar R. Dool - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Henk Broer - Pentekening, Zelfportret kunstenaar R. Dool - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Henk Broer - Pentekening, Zelfportret kunstenaar R. Dool - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Henk Broer - Pentekening, Zelfportret kunstenaar R. Dool - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
  • Henk Broer (1904-1986)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1976
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen28.5 cm x 23.5 cm (h x b)
Lijst47 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

 Herkomst: Collectie Otto Schaap

Lichte golving in het blad.

Henk Broer (1904-1986)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (323)

Lid sinds 2010
45484 verkochte items
Alle items van deze verkoper (598)
41 cm
47 cm
23.5 cm
28.5 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-12-2020 om 10:57
Eindtijd:13-12-2020 om 19:44
EcmVan
12 dec. / 15:14
€ 35