Henk de Bouter, zeefdruk,

Henk de Bouter, zeefdruk,  kopen? Bied vanaf 28!
Henk de Bouter, zeefdruk,  kopen? Bied vanaf 28!Henk de Bouter, zeefdruk,  kopen? Bied vanaf 28!Henk de Bouter, zeefdruk,  kopen? Bied vanaf 28!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  drenthea

5 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS:

Kunstenaar: Henk de Bouter
Titel: Koei
Formaat: 10x10 cm
Techniek: zeefdruk op dik papier
Oplage: 89/90
Handgesigneerd en genummerd met potlood
Conditie: Uitstekende conditie. Nooit ingelijst geweest en inclusief passe-partout
Galeriewaarde: €100

Henk de Bouter is een Nederlandse kunstschilder. Henk de Bouter kreeg zijn opleiding aan de Faculteit Beeldende Kunst en Vormgeving in Utrecht (1993-1994) en aan de Academie van Beeldende Kunsten in Rotterdam (1994-1998). Een honderdtal werken van hem bevindt zich in particuliere collecties en bedrijfscollecties in Nederland en daarbuiten.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  drenthea

5 verkochte items
Starttijd:22-02-2015 om 15:08
Eindtijd:08-03-2015 om 15:08
Openingsbod€ 28
ObjectlocatieNederland