Henk de Bouter, zeefdruk, - Verkocht

Henk de Bouter, zeefdruk,  kopen? Bied vanaf 23!

Verkoopprijs: € 23,00

Henk de Bouter, zeefdruk,  kopen? Bied vanaf 23!Henk de Bouter, zeefdruk,  kopen? Bied vanaf 23!Henk de Bouter, zeefdruk,  kopen? Bied vanaf 23!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  drenthea

5 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Henk de Bouter
Titel: Masker 1
Formaat: 10x10 cm
Techniek: zeefdruk op dik papier
Oplage: 10/90
Handgesigneerd en genummerd met potlood
Conditie: Uitstekende conditie. Nooit ingelijst geweest en inclusief passe-partout
Galeriewaarde: €100

Henk de Bouter is een Nederlandse kunstschilder. Henk de Bouter kreeg zijn opleiding aan de Faculteit Beeldende Kunst en Vormgeving in Utrecht (1993-1994) en aan de Academie van Beeldende Kunsten in Rotterdam (1994-1998). Een honderdtal werken van hem bevindt zich in particuliere collecties en bedrijfscollecties in Nederland en daarbuiten.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  drenthea

5 verkochte items
Dit item is verkocht voor 23,00
Starttijd:15-02-2015 om 11:35
Eindtijd:22-02-2015 om 11:35
Yvonne22
22 feb. / 10:14
€ 23