Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 92 cm (h x b) |
Incl. lijst | 64 x 92 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Breda of Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 23-11-2018 om 18:30 |
Eindtijd | 30-11-2018 om 21:19 |