Henk Erkelens - Zonder titel

Henk Erkelens - Zonder titel kopen? Bied vanaf 400!
  • Henk Erkelens (1937-2011)
Jaartal1987
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen136 x 104 cm (h x b)
Incl. lijst136 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij van Henk Erkelens
Klei/acryl

De schilderijen van Henk Erkelens krijgen hun uiteindelijke materiële gestalte in een langzaam proces van opeenvolgende bewerkingen. Laag voor laag moet worden opgebouwd, de vorm wordt stukje bij beetje met het paletmes te voorschijn gehaald. Maar pas bij het drogen van het mengsel van klei, leem, zand, kunsthars en pigmenten wordt die materiële gestalte een feit. Voelbaar is zijn inspiratiebron van de etnografica, kunstuitingen die te maken hebben met de oerbeleving van de mens. Nu eens helder, dan weer half vervaagd zien we in zijn schilderijen vormen die doen denken aan blootgelegde archeologische vondsten, kunst van lang geleden gestorven volkeren
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Naarden, Nederland

Starttijd13-9-2022 om 20:10
Eindtijd25-9-2022 om 21:48
Openingsbod € 400
ObjectlocatieNaarden,  Nederland