Henk Huig - Figuren voor een kerk, ets

Henk Huig - Figuren voor een kerk, ets kopen? Bied vanaf 30!
Henk Huig - Figuren voor een kerk, ets kopen? Bied vanaf 30!Henk Huig - Figuren voor een kerk, ets kopen? Bied vanaf 30!Henk Huig - Figuren voor een kerk, ets kopen? Bied vanaf 30!
  • Henk Huig (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi kerklandschapje van Henk Huig, zo te zien een Oosters-Orthodoxe kerk.   Ets op papier, met potlood gesigneerd rechtsonder.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 38cm x 32cm (blad), 31cm x 28cm (beeld)

Henk Huig (1934)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Rosser
FA. (179)

3174 verkochte items
Alle items van deze verkoper (226)
38 cm
32 cm
Starttijd:10-09-2022 om 18:36
Eindtijd:23-09-2022 om 22:22
Openingsbod € 30
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa