Henk Huig - Nieuwbouw - Ets

Henk Huig - Nieuwbouw - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets kopen? Bied vanaf 30!Henk Huig - Nieuwbouw - Ets kopen? Bied vanaf 30!Henk Huig - Nieuwbouw - Ets kopen? Bied vanaf 30!Henk Huig - Nieuwbouw - Ets kopen? Bied vanaf 30!Henk Huig - Nieuwbouw - Ets kopen? Bied vanaf 30!Henk Huig - Nieuwbouw - Ets kopen? Bied vanaf 30!
  • Henk Huig (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1957
TechniekEts
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen17.5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets door Henk Huig
Voorstelling van nieuwbouw
Losbladig, beeldmaat 17.5x24, bladmaat 42x56
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'Henk Huig '57'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Henk Huig (1934)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3256 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
24 cm
17.5 cm
Starttijd:12-08-2022 om 14:37
Eindtijd:21-08-2022 om 16:33
Openingsbod € 30
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa