Henk Huig - Stilleven met speelkaarten, aquatint ets

Henk Huig - Stilleven met speelkaarten, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig - Stilleven met speelkaarten, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Henk Huig - Stilleven met speelkaarten, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Henk Huig - Stilleven met speelkaarten, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
  • Henk Huig (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk stilleven van Henk Huig.  Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd.  In goede conditie.

Afmetingen: 53cm x 39cm (blad), 31cm x 23cm (beeld)

Blad heeft wat onvolkomenheden aan de uitersten randen van de witte marge (punaisegaatjes, inktbeduimeld) maar ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.

Henk Huig (1934)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Rosser
FA. (179)

3174 verkochte items
Alle items van deze verkoper (226)
53 cm
39 cm
Starttijd:20-09-2022 om 14:22
Eindtijd:02-10-2022 om 19:35
Openingsbod € 35
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa