Henk Huig - Strand, aquatint ets

Henk Huig - Strand, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig - Strand, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Henk Huig - Strand, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Henk Huig - Strand, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Henk Huig - Strand, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
  • Henk Huig (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1960
TechniekEts
StijlMinimalistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bijna Willem den Ouden-achtig strandgezicht van Henk Huig.  Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’60) en getiteld (“Strand eerste staat”).  In goede conditie.

Afmetingen: 52cm x 40cm (blad), 36cm x 28cm (beeld)

Bij aankoop kan een kunstwerk altijd, maar wel op afspraak, worden opgehaald in Diemen (vlakbij Amsterdam, paar minuten vanaf de ringweg A10). De termijn voor ophalen is zeer ruim; u kunt het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan (omgeving) Amsterdam voor andere zaken. In dat geval bespaart u, vanzelfsprekend, eventuele verzendkosten.
Blad heeft wat onvolkomenheden aan de uitersten randen van de witte marge (punaisegaatjes, inktbeduimeld) maar ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Henk Huig (1934)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Rosser
1025 verkochte items
Alle items van deze verkoper (217)
52 cm
40 cm
Starttijd28-12-2023 om 16:55
Eindtijd12-1-2024 om 19:37
Openingsbod € 35
ObjectlocatieDiemen,  Nederland