Henk Huig - Strand, aquatint ets

Henk Huig - Strand, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig - Strand, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Henk Huig - Strand, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Henk Huig - Strand, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Henk Huig - Strand, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
  • Henk Huig (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1960
TechniekEts
StijlMinimalistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bijna Willem den Ouden-achtig strandgezicht van Henk Huig.  Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’60) en getiteld (“Strand eerste staat”).  In goede conditie.

Afmetingen: 52cm x 40cm (blad), 36cm x 28cm (beeld)

Blad heeft wat onvolkomenheden aan de uitersten randen van de witte marge (punaisegaatjes, inktbeduimeld) maar ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.

Henk Huig (1934)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Rosser
FA. (179)

3174 verkochte items
Alle items van deze verkoper (226)
52 cm
40 cm
Starttijd:26-11-2022 om 06:11
Eindtijd:10-12-2022 om 20:00
Openingsbod € 35
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa