Henk Jurriaans - Object

Henk Jurriaans - Object kopen? Bied vanaf 99!

Henk Jurriaans - Object

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 136,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65

Geplaatst door  mplein
FA. (19)

Lid sinds 2017
352 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Henk Jurriaans (1940-2005)
TypeBeeld / Object
Jaartal1987
TechniekKunststof
Afmetingen30 cm x 17 cm x 13 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig object van HENK JURRIAANS, een waar collector's item
Sier object, maar kan ook als flessenhouder fungeren
Kleur: rood

Materiaal: kunststof

Het object is gesigneerd en is in prima conditie

Ontwerper kunstenaar Henk Jurriaans (1940-2005), Nederlandse kunstenaar en psycholoog echtgenoot van Marthe Roling.

GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Henk Jurriaans (1940-2005)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  mplein
FA. (19)

Lid sinds 2017
352 verkochte items
17
30
13

Dit item is verkocht voor 136,85(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:23-01-2020 om 09:26
Eindtijd:30-01-2020 om 21:35

Biedingen (4):

marcelvoncken
30 jan. / 21:19
€ 119
RuudHtM
30 jan. / 20:21
€ 109
marcelvoncken
30 jan. / 20:21
€ 108
marcelvoncken
29 jan. / 17:12
€ 99