Henk Kuijpers - Nisaki - Verkocht

Henk Kuijpers - Nisaki kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk Kuijpers - Nisaki kopen? Bied vanaf 30!Henk Kuijpers - Nisaki kopen? Bied vanaf 30!Henk Kuijpers - Nisaki kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1059 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Henk Kuijpers (1958)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kuijpers schildert vaak het Griekse landschap.

Henk Kuijpers (1958)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (19)

1059 verkochte items
120 cm
43 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-10-2020 om 21:31
Eindtijd:17-10-2020 om 21:18
Mospronk
15 okt. / 16:34
€ 30