Henk Kuijpers, zeefdruk op papier,Titel: Nisaki - Verkocht

Henk Kuijpers, zeefdruk op papier,Titel: Nisaki kopen? Bied vanaf 35!
Henk Kuijpers, zeefdruk op papier,Titel: Nisaki kopen? Bied vanaf 35!Henk Kuijpers, zeefdruk op papier,Titel: Nisaki kopen? Bied vanaf 35!Henk Kuijpers, zeefdruk op papier,Titel: Nisaki kopen? Bied vanaf 35!
  • Henk Kuijpers (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: " Nisaki "

Afmetingen:Beeld: 30 cm x 100 cm Blad: 31 cm x 103 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 68/150
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat

Henk Kuijpers (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1 )

952 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:01-09-2015 om 18:40
Eindtijd:13-09-2015 om 18:40
huisje
11 sep. / 22:08
€ 35