HENK KUIJPERS Gr Zeefdruk DROGRATI Handgesigneerd

HENK KUIJPERS  Gr Zeefdruk  DROGRATI  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Henk Kuijpers (1958)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Henk Kuijpers

Afmeting blad  120x44 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd

Verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:16-02-2016 om 09:21
Eindtijd:21-02-2016 om 09:21

renson
18 feb. / 21:26
€ 55