Hendricus Jacobus (Henk) Kuipers (Den Haag 1900-1966 Rijswijk), olieverf op doek, stilleven, bloemen in vaas, gesigneerd rechtsonder met 'Henk Kuipers 48'.
In mooie antieke gewitte houten lijst, met sticker aan de achterzijde voor 'Kunsthandel Koch Kalverstraat 158'.
Over de schilder:
Kuipers woonde en werkte in Den Haag en Rijswijk en vormde zichzelf als schilder. Zoals menig jong schilder in zijn tijd maakte hij verschillende studiereizen, o.a. naar Parijs. Zijn oeuvre omvat veel verschillende genres zoals stillevens, landschappen, figuren en portretten. Musea: Het Haags Gemeentemuseum bezit werk van hem.
Afmetingen met lijst l x b 48 x 43 cm.
Afmetingen voorstelling l x b 35 x 30 cm.
In goede staat met enkele minimale gebruikerssporen zie foto's 6 en 7.
Ophalen in Harkema (Friesland) of verzending via PostNL.