Henk Leiting, zeefdruk, Portret 5, 1983

Henk Leiting, zeefdruk, Portret 5, 1983 kopen? Bied vanaf 30!
Henk Leiting, zeefdruk, Portret 5, 1983 kopen? Bied vanaf 30!Henk Leiting, zeefdruk, Portret 5, 1983 kopen? Bied vanaf 30!
  • Hans Leiting
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Vroeg werk van Henk Leiting (1953)

Titel: Portret 5

Jaar: 1983

Techniek:   3 kleuren zeefdruk

Afmeting afbeelding: 64x48 op 70x55 cm

Oplage: 36 ex.

Gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd

Was destijds te koop in Home Art het kunstblad dat de galerie bij u thuis brengt, 4e jaargang, nr. 14, pagina 10

( f 275,00 ongeveer 125 euro)

Materiaal:  Stevig papier

Conditie:
In goede staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden voor 15 euro in een pakket/koker. Afhalen in Ede tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij Bartholdus kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Hans Leiting

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
Starttijd:14-12-2013 om 21:11
Eindtijd:28-12-2013 om 21:11
Openingsbod € 30
Objectlocatie Nederland