Henk Leiting, zeefdruk, Portret 6, 1983

Henk Leiting, zeefdruk, Portret 6, 1983 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
  • Henk Leiting (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Vroeg werk van Henk Leiting (1953)

Titel: Portret 6

Jaar: 1983

Techniek:  3 kleuren zeefdruk

Afmeting afbeelding: 64x48 op 70x55 cm

Oplage: 40 ex.

Gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd

Was destijds te koop in Home Art het kunstblad dat de galerie bij u thuis brengt, 4e jaargang, nr. 14, pagina 10

( f 275,00 ongeveer 125 euro)

Materiaal:  Stevig papier

Conditie:
In goede staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden voor 15 euro in een pakket/koker. Afhalen in Ede tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij Bartholdus kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:19-03-2014 om 16:20
Eindtijd:02-04-2014 om 17:20

Ferre
20 mrt. / 12:08
€ 1