Tjeerd Bottema - Molen de Stier in Leiden
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Goed | ||
Het schilderij verkeert in goede conditie met de gebruikelijke ouderdomskenmerken | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Moergestel, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Moergestel, Nederland |
Starttijd | 6-5-2020 om 16:47 |
Eindtijd | 13-6-2020 om 6:57 |