Henk Mommaas, Lithografische afbeelding van zijn werk uitgegeven door Smelik & Stokking en Pulchri 1991 - Verkocht

Henk Mommaas, Lithografische afbeelding van zijn werk uitgegeven door Smelik & Stokking en Pulchri 1991  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Henk Mommaas (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

In 1991 werd er een map samengesteld met 25 fotolithografieën  van het prachtige en zeer kleurrijke werk van Henk Mommaas. Evenals bij de zwart-wit litho’s van zijn grotere tekeningen spelen vrouwen een glanzende hoofdrol.

Deze litho’s werden uitgegeven door Smelik & Stokking en Pulchri, i.v.m. een grote tentoonstelling van Henk Mommaas.
Ze geven een zeer goede weergave van zijn vaak monumentale werk in die tijd.
Deze lithografieën werden op matglanzend zeer stevig boardpapier gedrukt.

De afmetingen zijn 39,5 cm. Bij 29,5 cm.

Deze litho’s zijn niet per stuk gesigneerd en/of gedateerd.

Om eenieder in de gelegenheid te stellen één of meerdere van deze litho’s aan te schaffen bied ik ze nu ATP aan. (Het openingsbod is dus 1,-)

Verzend- en verpakkingskosten zijn 9,- binnen Nederland. Mocht u meerdere van deze werken kopen dan worden deze uiteraard samengevoegd tot 1 zending.

Henk Mommaas (1946)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:13-12-2013 om 15:07
Eindtijd:22-12-2013 om 15:07
Biedingen (3)
maura
22 dec. / 10:48
€ 10
Marjoke
20 dec. / 21:56
€ 5
JCZ
15 dec. / 11:43
€ 1