Een vroeg werk uit 1964 van de Nederlandse kunstenaar Henk Pander (1937). -Gesigneerd en gedateerd linksonder. -Ingelijst in de originele houten 'Heijdenrijk' lijst met een linnen passe-partout. Geen glasplaat in de lijst. -Afmetingen: Lijst, 88 x 69 x 2 cm. Beeld, 62 x 45 cm. -Herkomst: Uit de nalatenschap van Sheila Gogol (1942-2022). -Conditie: Het werk is in goede staat. De lijst heeft slijtplekken en heeft geen glasplaat meer. Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar: Hendrik (‘Henk’) Pieter Pander, geboren 21-11-1937 in Haarlem, schilder, etser, tekenaar, aquarellist en vervaardiger van gouaches. -Opleiding: Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs Amsterdam en de Rijksakademie van Beeldende Kunsten Amsterdam (1956-1961). Hij is de zoon van de kunstenaar Jaap Pander (1911-1962) en de broer van de kunstenaar Arnold Pander (1941). Henk Pander emigreerde in 1965 naar Portland (Oregon, Verenigde Staten). Daar maakte hij naam met zijn tekeningen, aquarellen en olieverfschilderijen. Hij verbeeldt in zijn werken onderwerpen variërend van de dood van vrienden tot erotische fantasieën, van het wrak van de New Carissa tot de ruïnes van Ground Zero, van de skylines van Portland en Amsterdam tot verlaten vliegtuigen en auto's. Voor meer info over deze bijzondere kunstenaar en zijn werken: https://henkpander.format.com/ https://www.facebook.com/henkpander/
Afhandeling: Let op A.U.B. : -Het werk kan worden afgehaald in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur. -Het werk kan alleen binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten: Binnen Nederland: 15,00 euro.
Goed
Het werk is in goede staat. De lijst heeft slijtplekken en heeft geen glasplaat meer. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 15,00