Prachtig werk van H Poeder 1964 betreft een stilleven eierschaaltje wat natuurlijk te zien is .Info te vinden via rijks kunst en documentaties in Denhaag . Schilderij is rechts onder gesigneerd .
Zeer Goed
Gemaakt door H poeder1964
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00