Henk Poeder - Muisjes - Verkocht

Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 49!
Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 49!Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 49!Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 49!Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 49!Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 49!
  • Henk Poeder (1964)
DragerPaneel
StijlMinimalistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen10 cm x 15 cm (h x b)
Lijst15 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk olieverfje met 2 muisjes. Gesigneerd h poeder.Onderwerp is   I Will miss you  ik zal je missen  ze nemen afscheid verder kunt u het schilderijtje verder interpreteren natuurlijk

Door Henk poeder

Henk Poeder (1964)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

214 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
20 cm
15 cm
15 cm
10 cm
Dit item is verkocht voor 49,00
Starttijd:28-07-2019 om 14:29
Eindtijd:04-08-2019 om 22:44
Brasmi
04 aug. / 21:55
€ 49