Henk Poeder - Muisjes

Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 50!

Henk Poeder - Muisjes

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  hpoeder
FA. (8)

160 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Henk Poeder (1964)
DragerHardboard
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen10 cm x 15 cm (h x b)
Lijst15 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk olieverfje  rechts onder gesigneerd. H poeder muisjes opende motorfiets

Door h poeder gemaakt

Henk Poeder (1964)

Alle items van deze kunstenaar(6) Geplaatst door  hpoeder
FA. (8)

160 verkochte items
20 cm
15 cm
15 cm
10 cm

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:30-07-2020 om 11:47
Eindtijd:02-08-2020 om 16:49

Frankdijk1994
2 aug. / 12:57
€ 50