Henk Poeder - Muisjes - Verkocht

Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 60!Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 60!Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 60!Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 60!Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

208 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Henk Poeder (1964)
DragerHardboard
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen10 cm x 15 cm (h x b)
Lijst15 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk 2 schilderijtjes (pendantje) van Henk poeder betreft zomer en winter tafereel gemaakt op  painterboard  .

Door Henk poeder gemaakt

Henk Poeder (1964)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

208 verkochte items
20 cm
15 cm
15 cm
10 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-12-2020 om 11:02
Eindtijd:30-12-2020 om 22:37
HelgavdV
29 dec. / 19:56
€ 60