Henk Poeder - strans gzicht - Verkocht

Henk Poeder - strans gzicht kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 64,00

Henk Poeder - strans gzicht kopen? Bied vanaf 49!Henk Poeder - strans gzicht kopen? Bied vanaf 49!Henk Poeder - strans gzicht kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

207 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Henk Poeder (1964)
DragerBoard
StijlImpressionistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 cm x 18 cm (h x b)
Lijst22 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
vrolijk strandgezicht  gemaakt door H Poeder  met ijskar  ro gesigneerd

gemaakt h poeder olieverf op painterboard

Henk Poeder (1964)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

207 verkochte items
26 cm
22 cm
18 cm
13 cm
Dit item is verkocht voor 64,00
Starttijd:26-07-2018 om 11:51
Eindtijd:02-08-2018 om 21:57
Biedingen (5)
MBijvelt
02 aug. / 21:32
€ 64
KunsthandelOlafWijman
31 jul. / 17:53
€ 59
GJL
31 jul. / 17:53
€ 59
KunsthandelOlafWijman
31 jul. / 10:07
€ 54
GJL
26 jul. / 22:15
€ 49