Henk Poeder - Vogel - Verkocht

Henk Poeder - Vogel kopen? Bied vanaf 85!
Henk Poeder - Vogel kopen? Bied vanaf 85!Henk Poeder - Vogel kopen? Bied vanaf 85!Henk Poeder - Vogel kopen? Bied vanaf 85!Henk Poeder - Vogel kopen? Bied vanaf 85!Henk Poeder - Vogel kopen? Bied vanaf 85!
  • Henk Poeder (1964)
DragerPaneel
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 13 cm (h x b)
Incl. lijst22.5 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi schilderij van Henk poeder 1964 betreft een Ijsvogel op winterse riet stengel .schilderij is rechts onder gesigneerd

Door Henk poeder gemaakt

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

224 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
17.5 cm
22.5 cm
13 cm
18 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
Objectlocatieede,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd18-3-2023 om 6:27
Eindtijd28-3-2023 om 21:15