Henk Poeder - Verkocht

Henk Poeder kopen? Bied vanaf 64!

Verkoopprijs: € 64,00

Henk Poeder kopen? Bied vanaf 64!Henk Poeder kopen? Bied vanaf 64!Henk Poeder kopen? Bied vanaf 64!Henk Poeder kopen? Bied vanaf 64!

Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

207 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Henk Poeder (1964)

2x eenolieverf op painterboard  [pendant]  zomers strandgezichtjes bij scheveningen die leuk bij elkaar passen gemaakt door henk poeder gesigneerd ro.

maten zijn 10x15 cm en totaal met de lijst 21x25 cm

Henk Poeder (1964)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

207 verkochte items
Dit item is verkocht voor 64,00
Starttijd:20-05-2018 om 23:25
Eindtijd:27-05-2018 om 23:25
adriaan156
24 mei / 16:46
€ 64