Henri Frederic Boot - Stilleven met pompoen en rode paprika
Ricardo Carpani - Carlos Gardel (1890-1935)
Wessel Couzijn - Gepatineerd bronzen beeld: ruiter te paard
Willem Rasing - PIAF (Edith Piaf)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1993 |
Stijl | Street Art |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 81.5 x 62.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 86.5 x 67.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 125/150 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Amstelveen, Nederland |
Starttijd | 7-9-2020 om 15:48 |
Eindtijd | 15-9-2020 om 21:22 |