Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Henk Schiffmacher
Techniek: Zeefdruk
Nummer: EA
Afmetingen zeefdruk: 60 x 50 cm
Gesigneerd: Handgesigneerd door Henk op voorzijde
Verzendkosten Nederland bedragen 10 euro voor aangetekende verzending.
Verzendkosten Europa bedragen 22 euro voor aangetekende verzending.
Verzendkosten buiten Europa op aanvraag.
Starttijd | 30-1-2014 om 21:02 |
Eindtijd | 14-2-2014 om 21:02 |