Henk Segboer - Mooie kleurenzeefdruk - 1987 - Getekend - Verkocht

Henk Segboer - Mooie kleurenzeefdruk - 1987 - Getekend kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Henk Segboer - Mooie kleurenzeefdruk - 1987 - Getekend kopen? Bied vanaf 1!Henk Segboer - Mooie kleurenzeefdruk - 1987 - Getekend kopen? Bied vanaf 1!Henk Segboer - Mooie kleurenzeefdruk - 1987 - Getekend kopen? Bied vanaf 1!Henk Segboer - Mooie kleurenzeefdruk - 1987 - Getekend kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

713 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Henk Segboer (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleurenzeefdruk van Henk Segboer uit 1987

Getekend, gedateerd en genummerd in potlood door de kunstenaar.

Oplage: 135/999

Afmeting: Werk: 21 x 28.50 cm , met paspartout 40 x 50 cm

Conditie: zeer goed.

Kan zonder of met passepartout verzonden worden

Verzending B: 10€   NL: 20€

Henk Segboer (1950)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

713 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:24-03-2018 om 12:19
Eindtijd:02-04-2018 om 20:19
meersander
02 apr. / 18:06
€ 1