Henk Sparreboom - Ashanti - 1980 - gouache en aquarel op papier

Henk Sparreboom - Ashanti - 1980 - gouache en aquarel op papier kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Henk Sparreboom - Ashanti - 1980 - gouache en aquarel op papier kopen? Bied vanaf 20!Henk Sparreboom - Ashanti - 1980 - gouache en aquarel op papier kopen? Bied vanaf 20!Henk Sparreboom - Ashanti - 1980 - gouache en aquarel op papier kopen? Bied vanaf 20!Henk Sparreboom - Ashanti - 1980 - gouache en aquarel op papier kopen? Bied vanaf 20!Henk Sparreboom - Ashanti - 1980 - gouache en aquarel op papier kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Henk Sparreboom (1929-1991)
Jaartal1980
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen11.5 cm x 19.5 cm (h x b)
Lijst40 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Soort Lijst: aluminium lijst met glasplaat
Herkomst: BKR Dorp/Stad (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(VK362829)

ConditieRedelijk

De linkerzijde van de lijst begint los te laten. Er zitten lijmresten van 2 stickers op de glasplaat. De passepartout heeft 3 lagen en is gedeeltelijk beschilderd

Henk Sparreboom (1929-1991)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
48.5 cm
40 cm
19.5 cm
11.5 cm

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:11-03-2019 om 13:14
Eindtijd:24-03-2019 om 22:57

Kunstenaar84
24 mrt. / 22:42
€ 20