HENK STEUR – Ets – Landschap – Gesigneerd en ingelijst – ca 1960 - Verkocht

HENK STEUR – Ets – Landschap – Gesigneerd en ingelijst – ca 1960 kopen? Bied vanaf 50!
HENK STEUR – Ets – Landschap – Gesigneerd en ingelijst – ca 1960 kopen? Bied vanaf 50!HENK STEUR – Ets – Landschap – Gesigneerd en ingelijst – ca 1960 kopen? Bied vanaf 50!
  • Herma Steur (1926)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets van Henk Steur met een tamelijk abstract en gestilleerd landschap. Een voor die tijd (ca 1960) modern werk.

De ets is handgesigneerd en zit in de originele lijst met passe-partout en glasplaat (46 x 52 cm).

De ets is gemaakt  in een oplage van 14 exemplaren en afgedrukt op geschept papier.

Klaar om op te hangen.

HENK (Hendrik) STEUR (geboren 25-10-1926 in Weesp), beeldhouwer, graficus, tekenaar, etser, lithograaf, houtgraveur, graveur.

Opleiding: Jan van Eyck Academie (Maastricht), van 1959-1963.

Henk Steur is werkzaam geweest in Weesp, Utrecht, Maartensdijk, Maastricht, Delfzijl en's-Graveland (Wijdemeren).

Voor zijn beelden werkte hij met brons, hout, verchroomd metaal en roestvrij staal.

Voor zijn grafisch werk maakte hij gebruik van etstechniek, houtgravures, kopergravures en lithografische technieken. In 1963 ontving hij de prijs van de stad Sittard voor zijn grafisch werk.

Onderwerpen: Naaktfiguren en landschappen.

Vanaf 1969 is Henk Steur lid van het “Genootschap Kunstliefde Utrecht”. Ook is hij lid van het grafisch gezelschap “De Luis”.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Landschap”)..

Kunstenaar: Henk Steur.

Techniek: Ets.

Jaartal: ca 1960.

Afmetingen: Lijst, 46 x 52 cm.

                        Beeld, 21 x 27 cm.

Ingelijst: In de originele witte houten lijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Met potlood gesigneerd rechtsonder.

Oplage:  Onbekend.

Conditie: De ets is in goede staat. De lijst heeft slijtplekjes en is verkleurd. Het passe-partout heeft vlekjes.

Zie ook de foto’s.

-De ets kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-De ets kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro (aangetekende verzending via Postnl).

Naar België: In overleg (vanaf 8,00 euro via KIALA).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:25-09-2014 om 21:10
Eindtijd:02-10-2014 om 21:10
Rovers
27 sep. / 10:53
€ 50