Henk van den Bosch - Olieverf op doek, Aanwijzing I (Groot)

Henk van den Bosch - Olieverf op doek, Aanwijzing I (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk van den Bosch - Olieverf op doek, Aanwijzing I (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Henk van den Bosch - Olieverf op doek, Aanwijzing I (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Henk van den Bosch - Olieverf op doek, Aanwijzing I (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (276)

Lid sinds 2010
37068 verkochte items
Alle items van deze verkoper (283)
  • Henk van den Bosch (1960)
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer klein vlekje op het doek.

Henk van den Bosch (1960)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (276)

Lid sinds 2010
37068 verkochte items
100 cm
100 cm

Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-01-2020 om 12:19
Eindtijd:02-02-2020 om 22:57

Biedingen (18):

Patwes
2 feb. / 12:02
€ 100
robelco
2 feb. / 12:02
€ 90
Patwes
2 feb. / 10:54
€ 80
Manoel
2 feb. / 10:54
€ 70
Patwes
2 feb. / 10:53
€ 60
Manoel
2 feb. / 10:53
€ 50
Patwes
2 feb. / 10:45
€ 45
Manoel
31 jan. / 20:40
€ 40
robelco
31 jan. / 20:18
€ 35
Manoel
31 jan. / 20:18
€ 30
robelco
31 jan. / 20:18
€ 25
Manoel
31 jan. / 20:18
€ 20
robelco
31 jan. / 14:28
€ 15
ceeskoos2
31 jan. / 14:23
€ 10
robelco
30 jan. / 16:24
€ 5
nelleke1958
30 jan. / 16:24
€ 3
robelco
30 jan. / 16:24
€ 3
nelleke1958
27 jan. / 15:10
€ 1