Van den Idsert begon zijn loopbaan als kunstenaar in een moeilijke
periode. In het begin van de Tweede Wereldoorlog ging hij naar de
Rijksakademie in Amsterdam. Die studie duurde echter niet lang, want al
gauw moest hij onderduiken. Na de oorlog kon hij het niet opbrengen weer
naar de academie te gaan. Hij wilde vrij zijn. Hij verliet het
ouderlijk huis in Alkmaar en vestigde zich in Bergen.
Er ontstond een hechte band met Matthieu Wiegman, die meer jonge
kunstenaars om zich heen verzamelde. In het najaar van 1949 vergezelde
hij Wiegman als assistent bij de restauratie van diens wandschilderingen
in een kapel bij Barbizon. Zijn eerste groepstententoonstelling had hij
toen al gehad: in 1946 deed hij met andere jonge kunstenaars als Jaap
Min, David Kouwenaar, Friso ten Holt en Jaap de Carpentier mee aan de
‘Kersttentoonstelling’ in het Stedelijk Museum Alkmaar georganiseerd
door Charley Toorop.
Goed
weinig zichtbare onregelmatigheden. In passe partout - niet ingelijst.
Tot 2 kg.
€ 7,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 20,00