Pablo Picasso - Dame Del Sombrero
Joan Miro - 'L` Astre bleu " - 'Litografo Volume I' Spaanse uitgave uit 1972 Mourlot 857
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 51.5 x 32.6 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 20/100 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 9-7-2021 om 17:37 |
Eindtijd | 27-7-2021 om 15:40 |