Henk van der Haar, litho uit 1973 - Verkocht

Henk van der Haar, litho uit 1973 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 18,00

Geplaatst door  iledere
FA. (14)

459 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Henk van der Haar (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Henk van der Haar, litho,

oplagenummer 16/25

titel: Klein Gezelschap

beeldformaat 31.2 x 40.2 cm.

bladformaat 42 x 50 cm.

de litho is niet ingelijst

Henk van der Haar (1950)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  iledere
FA. (14)

459 verkochte items
Dit item is verkocht voor 18,00
Starttijd:05-03-2016 om 14:20
Eindtijd:12-03-2016 om 20:20
Biedingen (8)
abbink spaink
12 mrt. / 10:05
€ 18
billy10
12 mrt. / 01:08
€ 16
abbink spaink
11 mrt. / 22:43
€ 14
billy10
11 mrt. / 18:56
€ 12
abbink spaink
11 mrt. / 18:55
€ 10
billy10
11 mrt. / 18:55
€ 10
abbink spaink
11 mrt. / 18:47
€ 3
billy10
08 mrt. / 20:30
€ 1