Henk van der Haar, litho: Voor wachten te laat. - Verkocht

Henk van der Haar, litho: Voor wachten te laat. kopen? Bied vanaf 25!
Henk van der Haar, litho: Voor wachten te laat. kopen? Bied vanaf 25!Henk van der Haar, litho: Voor wachten te laat. kopen? Bied vanaf 25!
  • Henk van der Haar (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze litho "Voor wachten te laat" is gemaakt in 1973, proefdruk, gedrukt op dik papier.

Beeldformaat 15,5 x 14 cm., met potlood gesigneerd.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:10-02-2018 om 16:53
Eindtijd:18-02-2018 om 21:53
N-K-C
18 feb. / 19:23
€ 25