In opdracht van Centraal Beheer in 1990 gecreeerd werk in de bossen van Apeldoorn door de bekende fotografieker Henk van der Vet (1939-2-16) en bedoeld als geschenk aan automatiseringspersoneel dat in 1989 collectief overging van Centraal Beheer naar RAET. De titel van dit kleurrijke werk is dan ook "Niet ontworteld maar Verplant" Uiteraard gesigneerd (naar mijn indruk handgesigneerd) en gestoken in fraaie bronskleurige aluminium kwaliteitslijst (zie detailfoto). Op de achterzijde bevindt zich een toelichting op de geschiedenis van deze zeefdruk.
De achtergronden van Henk van der Vet zijn in diverse bibliografien breed beschreven.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Epe, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50