Henk van Gerner, zeefdruk, zonder titel - Verkocht

Henk van Gerner, zeefdruk, zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Henk van Gerner, zeefdruk, zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Henk van Gerner, zeefdruk, zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Henk van Gerner, zeefdruk, zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  kitk

12 verkochte items
  • Henk van Gerner (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeefdruk van Henk van Gerner,

70 x 100 cm, 1991, oplage 20 st, no 7. Verso gesigneerd.

(nummering wijkt af van de foto)

Gedrukt op Barth zuurvrij karton. in gave conditie.

Niet ingelijst, afkomstig uit het atelier van de kunstenaar.

Wordt zorgvuldig verpakt verzonden.

Henk van Gerner (1942)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kitk

12 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:25-03-2018 om 14:38
Eindtijd:02-04-2018 om 18:38
keggestastok
02 apr. / 17:09
€ 20