Henk van Gisteren - Fraaie AQUAREL "Landschap Limburg Mokerheide Cuijk st Martinuskerk" - Verkocht

Henk van Gisteren - Fraaie AQUAREL "Landschap Limburg Mokerheide Cuijk st Martinuskerk"  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 35,00

Henk van Gisteren - Fraaie AQUAREL "Landschap Limburg Mokerheide Cuijk st Martinuskerk"  kopen? Bied vanaf 1!Henk van Gisteren - Fraaie AQUAREL "Landschap Limburg Mokerheide Cuijk st Martinuskerk"  kopen? Bied vanaf 1!Henk van Gisteren - Fraaie AQUAREL "Landschap Limburg Mokerheide Cuijk st Martinuskerk"  kopen? Bied vanaf 1!Henk van Gisteren - Fraaie AQUAREL "Landschap Limburg Mokerheide Cuijk st Martinuskerk"  kopen? Bied vanaf 1!Henk van Gisteren - Fraaie AQUAREL "Landschap Limburg Mokerheide Cuijk st Martinuskerk"  kopen? Bied vanaf 1!Henk van Gisteren - Fraaie AQUAREL "Landschap Limburg Mokerheide Cuijk st Martinuskerk"  kopen? Bied vanaf 1!Henk van Gisteren - Fraaie AQUAREL "Landschap Limburg Mokerheide Cuijk st Martinuskerk"  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Henk van Gisteren (1927-2013)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen14 cm x 27 cm (h x b)
Passe-partout25 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bijzonder "panorama" Aquarel van de veelzijdige Brabantse (Megen) kunstenaar Hendrik "Henk"van Gisteren (1926-2013). Naast Aquarellist was hij ook Graficus, illustrator, pentekenaar en schilder.

In goede conditie, erg mooie kleuren.

Henk van Gisteren (1927-2013)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (112)

3007 verkochte items
40 cm
25 cm
27 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:29-09-2018 om 12:15
Eindtijd:13-10-2018 om 22:20
Biedingen (6)
55TH
13 okt. / 22:14
€ 35
sorbus
12 okt. / 22:09
€ 30
Loelap13
12 okt. / 22:09
€ 25
Loelap13
12 okt. / 22:08
€ 15
sorbus
12 okt. / 22:08
€ 10
Loelap13
30 sep. / 10:36
€ 1