FA. (10)

Henk van Leeuwen - impressionistisch stilleven - ges. H.van Leeuwen van O

Henk van Leeuwen - impressionistisch stilleven - ges. H.van Leeuwen van O kopen? Bied vanaf 160!
Henk van Leeuwen - impressionistisch stilleven - ges. H.van Leeuwen van O kopen? Bied vanaf 160!Henk van Leeuwen - impressionistisch stilleven - ges. H.van Leeuwen van O kopen? Bied vanaf 160!Henk van Leeuwen - impressionistisch stilleven - ges. H.van Leeuwen van O kopen? Bied vanaf 160!Henk van Leeuwen - impressionistisch stilleven - ges. H.van Leeuwen van O kopen? Bied vanaf 160!Henk van Leeuwen - impressionistisch stilleven - ges. H.van Leeuwen van O kopen? Bied vanaf 160!Henk van Leeuwen - impressionistisch stilleven - ges. H.van Leeuwen van O kopen? Bied vanaf 160!Henk van Leeuwen - impressionistisch stilleven - ges. H.van Leeuwen van O kopen? Bied vanaf 160!

Geplaatst door  Grafics
FA. (10)

93 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Henk van Leeuwen (1890-1972)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst65 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Henk van Leeuwen 1890-1972  , late Haagse school

Kleurig oliestilleven met signatuur

Zeer goede conditie zowel schilderij als de licht houten lijst.

De licht houten lijst is in takt maar vertoont wat verkleuring.

Ophalen in Markelo is mogelijk.

Henk van Leeuwen (1890-1972)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Grafics
FA. (10)

93 verkochte items
55 cm
65 cm
40 cm
50 cm
Starttijd:29-11-2021 om 13:35
Eindtijd:07-12-2021 om 21:42
Openingsbod€ 160
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieMarkelo, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa