Henk van Vessem - Dutch Landscape I

Henk van Vessem - Dutch Landscape I kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  KunsthandelvanAntwerpen

Lid sinds 2017
16 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Henk van Vessem (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/110
Setje van vier
Het gaat hier om nummer I

Henk van Vessem (1939)

Alle items van deze kunstenaar(15)

Lid sinds 2017
16 verkochte items
38 cm
56 cm
Starttijd:17-06-2020 om 13:08
Eindtijd:24-06-2020 om 21:02
Openingsbod€ 80
ObjectlocatieEERSEL, Nederland
VerzendingWereldwijd