HENK van VESSEM Gr.Zeefdruk HOORN DES OVERVLOEDS handgesigneerd en INGELIJST

HENK van VESSEM Gr.Zeefdruk  HOORN DES OVERVLOEDS  handgesigneerd en INGELIJST   kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Geplaatst door  modernekunstonline
FA. (10)

969 verkochte items
  • Henk van Vessem (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote ingelijste kleurenzeefdruk van Henk van Vessem

Afmeting blank houten lijst  108x83 cm  in prima staat

Handgesigneerd en genummerd  oplage 150ex

Verzendkosten  35 euro in ned(per koerier) Belgie in overleg

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:13-04-2018 om 09:07
Eindtijd:20-04-2018 om 19:07

39290
13 apr. / 14:41
€ 75