Henk van Vessem - Zeefdruk, De zee ontstegen - Ingelijst

Henk van Vessem - Zeefdruk, De zee ontstegen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 50,60 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk van Vessem - Zeefdruk, De zee ontstegen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Henk van Vessem - Zeefdruk, De zee ontstegen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Henk van Vessem - Zeefdruk, De zee ontstegen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (75)
  • Henk van Vessem (1939)
Jaartal1997
IngelijstIngelijst
Afmetingen106.5 cm x 55.5 cm (h x b)
Lijst130 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageA.P.

Lichte golving in het blad. Twee minuscule beschadigingen in het passe-partout in de hoek linksboven.

Dit item is verkocht voor 50,60(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:16-01-2020 om 16:53
Eindtijd:26-01-2020 om 21:05

Biedingen (3):

Bel
26 jan. / 19:26
€ 44
elstolk
26 jan. / 19:26
€ 40
Bel
22 jan. / 19:52
€ 35